kubki

Kubki dla niej i dla niego – doskonały pomysł na prezent dla pary

Na takie okazje, jak ślub, rocznica ślubu, okrągły jubileusz, czy inna specyficzna uroczystość, którą wspólnie obchodzi dwójka ludzi będących ze sobą w związku, warto wybrać uniwersalny prezent. Ma on szansę trafić w upodobania obu stron. Personalizowane kubki dla niej i dla niego to praktyczny upominek, dzięki któremu wspólnie pita kawa lub herbata będzie smakować niepowtarzalnie.

Kubki dla niej i dla niego – pomysłowy prezent dla pary  

Kubki do kawy lub herbaty przydają się w każdym domu, a jeśli dodatkowo podkreślają ważność i unikatowość relacji między dwójką ludzi, to stają się także bardzo osobistą, pełną miłych wspomnień pamiątką.

Wybierając kubki dla pary, warto wziąć pod uwagę indywidualny gust obu osób, a także estetykę wnętrza ich domu lub mieszkania. Dobrze, jeśli kubki dla niej i dla niego będą stanowić wartościowe dopełnienie aranżacji, ale równie ważne jest to, aby oddawały osobowość i charakter ich właścicieli. Oryginalne zdobienia i napisy zaprojektowane z myślą o parze na pewno poruszą serca obdarowanych osób i będą im przypominać o wzajemnym uczuciu. Możesz z oferty wybrać spersonalizowany kubek dla niej i kubek dla niego.

Kubki dla niej i dla niego – pomysły na nadruk  

Zaprojektuj oryginalne i jedyne w swoim rodzaju kubki, które zachwycą Twoich bliskich. Pomysłem na nadruk może być po prostu motyw związany z miłością. Ozdobne napisy takie, jak „Mąż” i „Żona” dopełnione imionami i datą ślubu to idealny pomysł na prezent na wesele lub rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Możesz też zastanowić się, jaka jest wspólna pasja pary i umieścić na kubku grafikę nawiązującą do jej zainteresowań.

Zastanów się, co Twoi ukochani ludzie lubią robić razem najbardziej. Może jest to górska wspinaczka, podróżowanie w egzotyczne zakątki świata, wycieczki rowerowe, joga lub po prostu granie w gry planszowe. Na pewno znajdziesz niejedną rzecz, która łączy dwie bliskie swojemu sercu osoby. Wspólne zdjęcie pary lub kolaż wielu zdjęć, a także humorystyczne, sentymentalne lub wzruszające hasła oraz cytaty również mogą przypaść do gustu zarówno jemu, jak i jej. Daj upust swojej wyobraźni i nie bój się być kreatywnym. Jesteśmy pewni, że Twój wysiłek i zaangażowanie włożone w tworzenie personalizowanych kubków dla niej i dla niego zostaną docenione i sprawią obdarowanym mnóstwo radości.  

Kubki dla niej i dla niego – wybierz odpowiedni model kubka 

Pamiętaj, że równie ważne w przygotowaniu personalizowanych kubków dla pary jest wybór odpowiednich modeli, które będą dopasowane do jej potrzeb i upodobań. Przemyśl, czy ulubionym napojem bliskich Ci osób jest kawa, czy herbata i przy którym z nich częściej wspólnie się relaksują. W naszym asortymencie znajdziesz wiele rozmaitych rodzajów kubków stworzonych z myślą o różnych preferencjach i stylu użytkowników. Dla kawoszy przygotowaliśmy ofertę kubków kawowych i do latte. Znajdą się tu również uniwersalne kubki klasyczne, odpowiednie na każdą porę dnia i dla każdego napoju. Kubki dla niej i dla niego emaliowane to oryginalny pomysł na prezent w stylu retro. Kubki magiczne mogą spodobać się parze z dużym poczuciem humoru, a kubki XXL o pojemności aż 890 ml będą odpowiednie podczas dłuższych seansów filmowych odbywanych w domowym salonie.  

Personalizowane kubki dla niej i dla niego mogą stanowić naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny prezent, który będzie źródłem wielu pięknych wspomnień dla pary przez wiele długich, wspólnych lat. 

Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto.