15 dziwnych faktów na temat seksu, które Cię zaskoczą

Seks oprócz dostarczania nam ogromnej przyjemności, posiada również wiele innych pozytywnych właściwości, które mają korzystny wpływ na nasz organizm. Nie dziwi zatem, że jest wiele dziwnych faktów na temat seksu, które wciąż potrafią zaskoczyć. Wiek inicjacji seksualnej z każdym rokiem się obniża. Według prognoz naukowców z Columbia University za 20 – 30 lat we wszystkich przedszkolach USA będą obowiązkowe automaty z darmowymi prezerwatywami dla uczniów. W Rosji takie automaty stoją już od czasów Lenina.

Dzisiaj seks zaczynają uprawiać ludzie w wieku, w którym wierzy się, że dzieci rodzą się w kapuście, a jak chłopak nie zdąży wyjąć i skończy w dziewczynie to wystarczy poskakać lub wytrzeć cipkę cytryną. To są niestety autentyki w przeciwieństwie do prognoz naukowców. To oczywiście wina edukacji seksualnej, a raczej jej braku. Lepiej przecież wydawać kasę na lekcje religii po to, żeby nawiedzona Pani katechetka przekonywała dzieci, że prezerwatywa to zło. Pewnie mniejszym złem jest zarażenie siebie i przy okazji kilku innych osób wirusem HIV.

O tym jednak innym razem. Dzisiaj dowiesz się o kilku dziwnych, czasem wręcz szokujących faktów na temat seksu, o których, pomimo swojego doświadczenia w tych sprawach, mogłeś do tej pory nie wiedzieć. Zaczynajmy więc…

Otyli mogą dłużej

Według tureckich naukowców, którzy badali wyczyny seksualne 100 mężczyzn w perspektywie roku, szczupli mężczyźni kończyli średnio po 108 sekundach, podczas gdy faceci z brzuszkiem wytrzymywali ponad 7 minut. Swoją drogą ciekawe jak takie badanie wyglądało i które pary się na nie zgodziły.

– No tutaj Pan Ahmed nam się nie popisał, tylko 23 sekundy.
– Ahmed, mówiłam Ci kurwa zwal przed wszystkim, bo wstydu przyniesiesz (żona).
– Ykhm… nooo przeziębiony jestem… wczoraj z kozą była prawie minuta, wyciągnijcie średnią…

Jeden facet może zapłodnić cały świat w jedyne 2 tygodnie

Panowie broń naturalna, którą posiadamy ma wręcz rażący zasięg. Badania wykazały, że pojedynczy mężczyzna produkuje ilości spermy wystarczające do zapłodnienia wszystkich kobiet na świecie, czyli ok. 3.600.000.000 (3 miliardy, 600 milionów) w jedyne 14 dni.

Tak w ramach ciekawostki, przy sprawdzaniu liczby kobiet zamieszkujących kulę ziemską, dowiedziałem się, że to mężczyzn jest nieznacznie więcej, a do tej pory byłem przekonany, że to płeć żeńska ma przewagę, jeśli chodzi o liczebność. Czekam na alarm feministek, które będą zarzucać facetom, że specjalnie bzykają je tak, żeby rodzili się chłopcy, co jest haniebnym i niegodnym przejawem dyskryminacji.

Rząd holenderski finansuje prostytutki niepełnosprawnym

Holandia jest mega liberalnym krajem. Homoseksualizm, eutanazja, niekaralność za zażywanie miękkich narkotyków – pod tymi względami niewątpliwie przoduje w Europie i nie tylko. W Holandii możesz się upić, zjarać, potem nieświadomie bez większych problemów bzyknąć z przedstawicielem swojej płci, który już następnego dnia umawia datę Waszego ślubu, a po wytrzeźwieniu i wyparowaniu z organizmu resztek marihuany popełnić eutanazję, po tym jak dotrze do Ciebie co zrobiłeś.

Rząd holenderski idzie jeszcze jeden krok do przodu, finansując wizyty prostytutek u osób niepełnosprawnych. Moim zdaniem jest to jak najbardziej słuszne i empatyczne działanie. W końcu takie osoby mają dużo mniejsze (o ile mają je w ogóle) szanse na odbycie
stosunku niż osoby w pełni zdrowe. Ochota na seks pozostaje jednak taka sama jak u w pełni zdrowej osoby. Musi być to cholernie destrukcyjne i fatalnie wpływa na psychikę takiej osoby, dlatego całym sobą popieram tutaj program rządu holenderskiego i apeluję do rządów pozostałych krajów – uczcie się!

Facet niczym superkomputer

Każdy plemnik zawiera w sobie ok 37 MB danych w swoim DNA. Wydaje się niedużo, ale jeśli policzyć wszystkie plemniki znajdujące się w męskich jądrach, można dojść do wniosku, że faceci to chodzące superkomputery najnowszej generacji. Wczasie każdego wytrysku wraz ze spermą mężczyźni wyrzucają ze swojego organizmu 1500 terabajtów danych, co można porównać do pojemności 1500 przeciętnych komputerów. Panowie, mamy tę moc…

https://www.youtube.com/watch?v=GjATafAWwFM

Fantazje podczas seksu

Ok 2/3 kobiet i mężczyzn podczas seksu chociaż raz fantazjowało o kimś innym niż aktualny partner seksualny. O kim z reguły fantazjujecie? Przyznawać się. Szczególnie Panie. Jestem ciekaw czy to Brad Pitt (za młodu oczywiście), Johnny Deep czy hydraulik, który przychodzi „naprawić Wam kolanko”.

Żeby nie było, że wymagam tylko od Was, przyznaję, że jestem w większości, która od czasu do czasu lubi pofantazjować o kimś innym podczas seksu. Najczęściej zdarzało mi się mieć w głowie Natalie Portman troszkę młodszą niż teraz, którą wręcz ubóstwiam, a ostatnio na ruszt weszła wokalistka zespołu Birdy – Jasmine van den Bogaerde. Tak, lubię naturalne dziewczyny z piegami i jasną karnacją.

Pierwsza czynność po seksie to sprawdzenie fejsbuka

Nie, to nie jest przytulanie o czym pewnie marzy każda kobieta, wytarcie wacka o ręcznik, ani też pójście spać, bo rano trzeba do pracy. Według jednego z sondaży przeprowadzonych przez portal retrevo.com, 36% kochanków poniżej 35 roku życia po stosunku… idzie sprawdzić co dzieje się na Fejsbuniu i Twiterze. Podobno pozostałe 64% kochanków po seksie po prostu wraca do domu do współmałżonka. Ja osobiście czym prędzej czyszczę historię przeglądarki. 😉

A co jeśli nie jesteś ojcem swojego dziecka?

Badania opublikowane w British Medical Journal mówią, że 3,5% mężczyzn, którzy są przekonani o swoim ojcostwie w rzeczywistości są w błędzie, a ich żona, partnerka, konkubina i zarazem matka ich rzekomej pociechy po prostu bzyknęła się w międzyczasie z jakimś opalonym brunetem poznanym na FB. Cóż Panowie life is brutal, więc jeśli Twój syn jakoś dziwnie jest brunetem o ciemnej karnacji a Ty jasnym blondynem z piegami to właśnie masz materiał do przemyśleń. Nie dziękuj. Zawsze do usług.

Darmowa kosmetyczka

Drogie Panie, mam dla Was świetną wiadomość! Już nie musicie wydawać fortun na kremy przeciwzmarszczkowe czy udawać się na wizyty do kosmetyczki. Jeśli masz męża, kochanka czy chłopaka to możesz pozbyć się zmarszczek z jego czynną pomocą. Białka znajdujące się w spermie bowiem, sprawiają, że skóra się naciąga, a w konsekwencji następuje wygładzenie zmarszczek. Tak więc jeśli nie chcesz z połykiem zrób to chociaż na twarz. Dla własnego dobra rzecz jasna.

Duś mnie, brutalu!

Panowie nie bierzcie sobie tak bardzo do serca słów dziewczyny, jeśli powie Wam coś takiego. Ona chce tylko na niby. Rocznie 500 – 1000 osób umiera podczas seksu przez uduszenie. Jakiś horror. Od ekstazy do półrocznej żałoby jeden krok, jak do zakochania.

Dieta odchudzająca

Seks spala kalorie. Logiczne, w końcu to aktywność fizyczna. Nie jest to jednak najlepsza dieta odchudzająca szczególnie dla Pań. Panowie, wiadomo, z reguły muszą napracować się więcej (cóż za dyskryminacja), więc w konsekwencji również spalają więcej, a dokładnie plus minus 100 kalorii podczas jednego stosunku. Panie natomiast w tym samym czasie spalają ok. 70 kalorii. Tak więc żeby spalić jednego pączka kobiety muszą uprawiać seks aż 4-5 razy. Ale w sumie chuj, i tak lepsze to niż siłka.

Częsta jazda na rowerze zrobi z Ciebie impotenta

True story. Od 1997 roku naukowcy prowadzą badania na temat wpływu jazdy na rowerze na potencję u mężczyzn. Wyniki nie są zbyt optymistyczne. Naukowcy potwierdzają, że częste pedałowanie niekorzystnie wpływa na nasze libido. Innymi słowy – staje nam coraz rzadziej. Wszystko przez klasyczne, spiczaste siodełka, które wywierają za zbyt duży ucisk na męskie genitalia. Ale spokojnie. Nie dotyczy to oczywiście wszystkich rowerzystów. Wszyscy palący też nie mają raka płuc, więc nie ma co panikować. Dla pewności jednak, dziewczyny, nie wiążcie się z kolarzami.

Cycki rządzą światem

Jak dla mnie zabiegi powiększania biustu powinny być refundowane przez NFZ, mimo, że małe piersi również mają swój urok. Mówię serio. Badania pokazują jednak, że faceci są bardziej skłonni pomóc czy wykonać jakąś przysługę kobietom o większych piersiach, nawet jeśli ich preferencje są zgoła odmienne.

Zaaranżowane doświadczenie z autostopowiczką pokazało, że mężczyźni dużo częściej proponowali podwózkę, gdy kobieta biorąca udział w doświadczeniu była ubrana w sposób, który sprawiał, że jej piersi wydawały się większe. Również kelnerki z większym biustem dostawały większe napiwki niż te kupujące biustonosze w Smyku.

Bzykające się szympansy podniecają kobiety

W 2009 r. badaczka kobiecej seksualności Meredith Chivers chciała dowiedzieć się co tak naprawdę kręci kobiety. Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych cech, ale udało się znaleźć pewne elementy wspólne, gdzie Panie osiągały wyższy stopień podniecenia. W badaniu wzięła udział duża grupa kobiet, które obserwowały różne obrazki na ekranie, a Pani Chivers badała stopień ich podniecenia dzięki urządzeniu o nazwie pletyzmograf. Zostaje ono umieszczone wewnątrz pochwy i bada ukrwienie narządów płciowych. Wiadomo, im większe ukrwienie, tym większe podniecenie.

Wyniki były wręcz zdumiewające. Wszystkie, co do jednej kobiety doświadczyły znacznego pobudzenia podczas… oglądania klipów pokazujących bzykającą się parę szympansów. Może nie byłoby to jeszcze jakieś mega dziwne, gdyby nie fakt, że podniecenie wynikające z oglądania szympansów było dużo większe niż podczas obserwacji całujących się kobiet czy masturbującego się mężczyzny. Na kolejnej randce z dziewczyną zaproponuję jej oglądanie Discovery Channel.

Ponad 30 cm

Najdłuższym zmierzonym penisem może poszczycić się amerykanin, aktor i celebryta Johan Falcon, którego przyrodzenie w trakcie erekcji ma długość 34,3 cm. Panowie, nie przejmujcie się. Według artykułu opublikowanego na łamach „British Journal of Urology International”, opisującym prace naukowe o długości męskich penisów, średnia długość członka w zwisie (dane ogólnoświatowe) wynosi 9,16 cm, a w zwodzie 13,12 cm, a więc, nie żebym się chwalił, ale relatywnie nie dużo. Współczucia dla tych, którzy tę średnią zaniżają.

919 razy w ciągu dnia

Tego wyczynu dokonała amerykanka Lisa Sparks, która w 2004 roku w Polsce zrobiła to z 919 facetami w ciągu jednego dnia. Był to największy udokumentowany gang bang w historii. To musiał być bardzo pracowity dzień. Swoją drogą ciekaw jestem na jakiej podstawie dobierano facetów, bo raczej chętnych nie brakowało. I tak nie mam czego żałować, bo wtedy byłem jeszcze za młodym szczawiem, żeby wziąć w tym udział.

Osobiście większością tych ciekawostek byłem zaskoczony i podejrzewam, że Ty również. Od dzisiaj robię masę, wyprowadzam się prewencyjnie do Holandii, przeglądam Internet w trybie Incognito, namawiam dziewczyny do domowych zabiegów upiększających i odchudzających, nie jeżdżę na rowerze, edukuję się z dziewczynami przy Discovery Channel i wjeżdżam im na ambicję osiągnięciem Lisy Sparks. I niech to będą moje noworoczne postanowienia.